Oferta – remonty, adaptacja poddaszy, murowanie klinkieru


Firma STAVITEL z Rzeszowa  od wielu lat zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych usług z zakresu prac remontowo-budowlanych. Realizujemy zlecenia malowania, szpachlowania, podwieszania sufitów, murowania ogrodzeń, kominków, fasad z cegły klinkierowej. Nasza ekipa rzetelnie i terminowo podejmie dla Państwa prace budowalne i wykończeniowe na terenie Podkarpacia.


W zakres naszej oferty wchodzą wszelkie prace wykończeniowe wnętrz, w tym zabudowań w stanie surowym. Tym samym, pomagamy w adaptacji poddaszy oraz przywróceniu tej części budynku do stanu używalności, miejsca gdzie można zamieszkać. Adaptacja poddaszy jest świetnym pomysłem na to, by w pełni wykorzystać pomieszczenie na strychu. Po generalnym remoncie, można tam dowolnie zaaranżować wnętrze i urządzić dodatkowy pokój lub inne pomieszczenie mieszkalne bądź gospodarcze. Pokój zagospodarowany w ramach zaadoptowanego poddasza wyróżnia się charakterystycznym klimatem. Dzięki skośnemu sufitowi, małym oknom oraz kreatywnemu zaaranżowaniu przestrzeni  pomieszczenie na poddaszu staje się bardzo przytulne i urokliwe. Podczas prac związanych z adaptacją poddasza, nasza rzeszowska ekipa oferuje docieplanie pomieszczenia, murowanie i malowanie, wykonanie podwieszanego sufitu oraz inne usługi ustalone indywidualnie z klientem.

Ekipa STAVITEL wykonuje również zlecenia z zakresu budowania ogrodzeń klinkierowych na terenie Podkarpacia. Ogrodzenie zbudowane z cegły klinkierowej ma ogromne zalety. Najważniejszą jest z pewnością to, że płot tego typu jest trwały i stabilny, nie wymaga nadmiernej konserwacji, jedynie sezonowego, corocznego czyszczenia. Ogrodzenia klinkierowe coraz częściej otaczają budynki prywatne oraz firmowe. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest ochrona posiadłości oraz oddzielenie terenu prywatnego od publicznego, ogrodzenie z cegły klinkierowej pełni również rolę dekoracyjną. Można je wykonać z różnych faktur i wzorów klinkieru, a bogata gama kolorystyczna cegieł klinkierowych pozwala na dobranie wyglądu ogrodzenia do  fasady budynku. Nasza firma wykonuje murowanie klinkieru oraz stawianie ogrodzeń na terenie Podkarpacia. Długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam świadczyć usługi fachowo i solidnie.

Wykonujemy również usługi murowania z cegły klinkierowej dla innych zabudowań, takich jak: fasady, kominki, kapliczki, grille. Zabudowy murowane z tego rodzaju cegły wyróżniają się estetycznym wyglądem oraz trwałością.

Zapraszamy do współpracy!